Andrzej Kasiński

  Jest niezależnym konsultantem w zakresie doskonalenia zarządzania operacyjnego. Posiada ponad 20 letnie praktyczne doświadczenie w instytucjach finansowych m.in. w Raiffeisen Bank Polska S.A. i Banku Zachodnim WBK S.A.
Począwszy od 2004 roku kierował projektami usprawniającymi procesy biznesowe jako tzw. Black Belt Lean Six Sigma w Raiffeisen Bank Polska SA. Był w grupie pierwszych specjalistów pracujących nad wdrożeniem metod Lean Six Sigma w Banku.

Jest niezależnym konsultantem w zakresie doskonalenia zarządzania operacyjnego. Posiada ponad 20 letnie praktyczne doświadczenie w instytucjach finansowych m.in. w Raiffeisen Bank Polska S.A. i Banku Zachodnim WBK S.A.

Począwszy od 2004 roku kierował projektami usprawniającymi procesy biznesowe jako tzw. Black Belt Lean Six Sigma w Raiffeisen Bank Polska SA. Był w grupie pierwszych specjalistów pracujących nad wdrożeniem metod Lean Six Sigma w Banku. Polski oddział Raiffeisen, uzyskał w tym czasie dwa razy z rzędu pierwsze miejsce za skuteczność wdrożenia i efekty finansowe wśród wszystkich banków grupy działających w Europie Środkowo-Wschodniej.

W latach 2007 – 2012 pracował na stanowisku dyrektora ds. zarządzania jakością w Banku Zachodnim WBK SA. W roku 2011 uzyskał kwalifikacje Master Black Belt Lean Six Sigma od BMGI (Denver, USA) - jednej z najbardziej renomowanych firm zajmujących się kształceniem w dziedzinie zarządzania jakością na świecie.

Jest audytorem wiodącym ISO 9001 od 1998 roku. W ramach doskonalenia umiejętności w tym zakresie uczestniczył w specjalnym programie szkoleniowym organizowanym przez Japoński Instytut Współpracy Międzynarodowej (JICA) w Tokio.

Obecnie jako niezależny konsultant w zakresie zarządzania operacyjnego współpracuje z instytucjami finansowymi, firmami usługowymi i produkcyjnymi a także z administracją samorządową. Prowadził wielokrotnie audyty, szkolenia i warsztaty strategiczne w instytucjach finansowych.

Jako ekspert Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej prowadzi niezależne audyty procesów sprzedażowych, operacyjnych i zakupowych.

  • Foto


Skontaktuj się z nami:

adres

ul. Sienna 93 lok. 35,
00-815 Warszawa

godziny otwarcia

Pon - Pt :
08.00 - 17.00

telefon

tel. 22 654 10 44
fax 22 620 94 36
biuro@pikw.pl