dr Dominik Foerschler

  Nagrodzony przez Richarda Chambersa jako jeden z dwunastu najlepszych influencerów i globalnych myślicieli w dziedzinie audytu wewnętrznego.

W ciągu ponad 25 lat doświadczenia zawodowego w Deutsche Bank, Canadian Imperial Bank CIBC i BMW na odpowiedzialnych stanowiskach kierowniczych, z międzynarodowymi zadaniami w Toronto, Chicago, Nowym Jorku, Madrycie i Londynie, Dominik jest dziś autorem licznych książek eksperckich i artykułów (...).

Nagrodzony przez Richarda Chambersa jako jeden z dwunastu najlepszych influencerów i globalnych myślicieli w dziedzinie audytu wewnętrznego.

W ciągu ponad 25 lat doświadczenia zawodowego w Deutsche Bank, Canadian Imperial Bank CIBC i BMW na odpowiedzialnych stanowiskach kierowniczych, z międzynarodowymi zadaniami w Toronto, Chicago, Nowym Jorku, Madrycie i Londynie, Dominik jest dziś autorem licznych książek eksperckich i artykułów z zakresu audytu wewnętrznego, GRC i rozwoju zasobów ludzkich w renomowanych czasopismach branżowych, a także redaktorem serii książek.

Po zajmowaniu różnych stanowisk kierowniczych i pracy jako asystent wykonawczy prezydenta Uniwersytetu we Frankfurcie nad Menem w Niemczech oraz członek wydziału Centrum Badań nad Zarządzaniem, Dominik kieruje obecnie Centrum Badań nad Audytem | ARC Institute jako dyrektor zarządzający. Jako przewodniczący Digital Transformation Board jest również odpowiedzialny za rozwój nowych metod uczenia się, takich jak szkolenia Serious Business Games, a także Digital Stress Test opracowany jako koncepcja metodologii audytu, która stała się bardzo znana w całej Europie.

  • Foto


Skontaktuj się z nami:

adres

ul. Sienna 93 lok. 35,
00-815 Warszawa

godziny otwarcia

Pon - Pt :
08.00 - 17.00

telefon

tel. 22 654 10 44
fax 22 620 94 36
biuro@pikw.pl